O aplikaci EPP

Mobilní aplikace EPP od Skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem je nástroj, díky kterému má uživatel možnost vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.

Jak je možné se ucházet o zařazení do aplikace EPP?
Vyplněním žádosti o nadační příspěvek jednoho z grantových řízení, které odpovídá povaze vašeho projektu. Aktuální grantová řízení naleznete zde.

Prohlédněte si video jak aplikaci EPP používat

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty včetně cílových částek a stavu bodů lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz.

Aplikace může fungovat i jako klasický sport tracker. Generuje také statistiky osobních výkonů tříděné po dnech, typech pohybu atd. Stažení aplikace, její používání i generování bodů je zdarma, k jejímu používání není nutné datové připojení - to vyžaduje aplikace pouze v případě, kdy chce uživatel přiřadit získané body některému z aktuálně nabízených projektů nebo k načtení stránky s novinkami. Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS od verze 7, Android od verze 4.0 a Windows Phone od verze 8.1. Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.

Dotazy na projekty a jejich podporu
info@nadacecez.cz

Technické dotazy na aplikaci
support@pomahejpohybem.cz

Podmínky

Jak pomáhat

Přispívejte body na vybraný projekt v pěti jednoduchých krocích.


Krok 1 Krok 2 Krok 3 Krok 4 Krok 5
1 / 5

Stáhněte si aplikaci a zaregistrujte se

Aplikace je ke stažení zdarma v App Store, nebo v Google Play. Registrace je možná přes e-mail, nebo Facebook. Uživatelé registrovaní přes Facebook se zobrazí v žebříčku přispěvatelů.

Zvolte si aktivitu a prioritu měření

Pomáhejte pohybem, který Vás baví, vybírat můžete z mnoha možností. Aplikace měří Vaši vzdálenost, čas, rychlost, energii a body. Máte také možnost stanovit si konkrétní cíl.

Zahajte aktivitu

Spuštěním vybrané aktivity zahájíte měření Vašeho pohybu. Váš sportovní výkon a vydaná energie budou převedeny na body.

Vyberte projekt, který chcete podpořit

Své body můžete věnovat těm, kteří Vaši pomoc potřebují. Vyberte si ze seznamu projektů, které aplikace EPP nabízí.

Sdílejte svůj výkon se svými přáteli

Sledujte své výkony a podělte se o výsledky se svými přáteli na Facebooku a Twitteru. Každý bod se počítá! Děkujeme.

Další